Doktorlarımız

Doktorlarımız

 

 

 

Op. Dr. Hilmi ÇEBİ

Op. Dr. Hilmi ÇEBİ

Başhekim / Genel Cerrah

1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan ÇEBİ, 1998 yılında Taksim İlk Yardım ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlık Bölümü eğitimini tamamlayarak Radyoloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Op. Dr. Orhan SANİSOĞLU

Op. Dr. Orhan SANİSOĞLU

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan SANİSOĞLU, 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde KBB Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Uzm. Dr. Necdet DUMANCI

Uzm. Dr. Necdet DUMANCI

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

1947 Bulgaristan doğumlu olan DUMANCI, 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır.

Uzm. Dr. Fuat DÖVER

Uzm. Dr. Fuat DÖVER

İç Hastalıkları ve Endoskopi Uzmanı

İlk öğrenimini Berlin Grundschule, orta öğrenimini Sakarya'da tamamlayan Uzm. Dr. Fuat Döver , Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olarak meslek hayatına atılmıştır.

Dr. Yavuz Adnan GÜNAYDIN

Dr. Yavuz Adnan GÜNAYDIN

Radyoloji Uzmanı

1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesinden mezun olan GÜNAYDIN, 1986 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Radyoloji Bölümü uzmanlık eğitimini tamamlayarak Radyoloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Op. Dr. Amber TELEK

Op. Dr. Amber TELEK

Kadın Doğum Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Amber TELEK, uzmanlığını Dr. Zekai Tahir Burak Doğumevi ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır.

Uzm. Dr. Leyla KILIÇ ATAKANLI

Uzm. Dr. Leyla KILIÇ ATAKANLI

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Uzm. Dr. Leyla KILIÇ ATAKANLI, uzmanlığını İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Bölümünde Tamamlamıştır.

Uzm. Dr. Hasibe Özlem UĞUR

Uzm. Dr. Hasibe Özlem UĞUR

Anestiyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

1968 doğumlu olan UĞUR, 1986 yılında İstanbul Üniversitesinden Tıp Mezunu olmuş ve 1998 yılında yine İstanbul Üniversitesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon unvanına sahip olmuştur.

Dt. Ayşe İNAN SOYTÜRK

Dt. Ayşe İNAN SOYTÜRK

Diş Hekimi

İlk ve orta öğrenimini 1990 yılında Şehremini Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Dt. Ayşe İNAN SOYTÜRK, İstanbul Üniversitesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır.

Uzm. Dr. Salih Yılmaz ÖZTÜRKMEN

Üroloji Uzmanı

1974 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan ÖZTÜRKMEN, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi'nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Üroloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Dr. Havva Paşaoğlu DOKOV

Pratisyen Hekim

1982 yılında Bulgaristan Filibe İV. P. Pavlov Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan DOKOV pratisyen hekim olarak meslek hayatına devam etmektedir.