Doktorlarımız

Doktorlarımız

 

 

 

Op. Dr. Hilmi ÇEBİ

Op. Dr. Hilmi ÇEBİ

Başhekim / Genel Cerrah

1982 yılında Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan ÇEBİ, 1998 yılında Taksim İlk Yardım ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlık Bölümü eğitimini tamamlayarak Genel Cerrah unvanına sahip olmuştur.

Op. Dr. Orhan SANİSOĞLU

Op. Dr. Orhan SANİSOĞLU

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan SANİSOĞLU, 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde KBB Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

1957 Osmaniye doğumlu olan GÜR, 1982 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır.

Uzm. Dr. Fuat DÖVER

Uzm. Dr. Fuat DÖVER

İç Hastalıkları ve Endoskopi Uzmanı

İlk öğrenimini Berlin Grundschule, orta öğrenimini Sakarya'da tamamlayan Uzm. Dr. Fuat Döver , Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olarak meslek hayatına atılmıştır.

Dr. Yavuz Adnan GÜNAYDIN

Dr. Yavuz Adnan GÜNAYDIN

Radyoloji Uzmanı

1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesinden mezun olan GÜNAYDIN, 1986 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Radyoloji Bölümü uzmanlık eğitimini tamamlayarak Radyoloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Op. Dr. Nahit KARABEYOĞLU

Op. Dr. Nahit KARABEYOĞLU

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Amber TELEK, uzmanlığını Dr. Zekai Tahir Burak Doğumevi ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır.

Dt. Ayşen İNAN SOYTÜRK

Dt. Ayşen İNAN SOYTÜRK

Diş Hekimi

İlk ve orta öğrenimini 1990 yılında Şehremini Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Dt. Ayşe İNAN SOYTÜRK, İstanbul Üniversitesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır.

Dr. Havva Paşaoğlu DOKOV

Dr. Havva Paşaoğlu DOKOV

Acil Servis Hekimi

1982 yılında Bulgaristan Filibe İV. P. Pavlov Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan DOKOV pratisyen hekim olarak meslek hayatına devam etmektedir.

Op. Dr. Ruhi GÜNGÖR

Op. Dr. Ruhi GÜNGÖR

Üroloji Uzmanı

2000 yılında 19 Mayıs Üniversitesi tıp fakültesi mezunu olan GÜNGÖR 2013 yılında Uzmanlık eğitimimi Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak. Üroloji Uzmanı unvanına sahip olmuştur.

Phone Number +90 (212) 543 51 51